Pomagaj z nami/ pomagaj nam

Jak ty mozesz pomóc…

Zwierząt i ptaków w naszym malowniczym gospodarstwie z Zyzdrowej Woli, jest kilkadziesiąt, a ja pamiętam każde imię i historię. Odebrane z interwencji, uratowane przed śmiercią czy dramatycznymi warunkami, dożywają w siedzibie naszej fundacji końca swoich dni. Mają tu tak dobrze, że często przekraczają wiek typowy dla ich gatunku. Czują nasze intencje, dlatego świetnie odnajdują się w zgranej, międzygatunkowej rodzinie.

Wirtualna adopcja

Możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego ze stu naszych podopiecznych. Będziesz zawsze mile widziany w siedzibie naszej fundacji, jeśli zapragniesz kontaktu ze swoim podopiecznym.

1 procent podatku

Dla Ciebie to drobna formalność, dla nas ogromne wsparcie. Jeśli jest Ci bliska nasza idea i działalność wesprzyj nas wypełniając coroczne rozliczenie przychodu. Fundacja „Zwierzęta Eulalii” widnieje w bazie organizacji pożytku publicznego.

Studia do wynajęcia

Dwa klimatyczne, rodzinne studia możliwe do wynajęcia o każdej porze roku. W otoczeniu mazurskich lasów, bliskości rzeki Krutyni, nabierzecie sił, a towarzystwo naszych zwierząt, będzie na wyciągniecie ręki.

Cegiełki

Z pomocą lokalnych rzemieślników i drobnych producentów żywności, tworzymy pamiątki nawiązujące do naszej działalności i charakteru regionu. Kupując te nietuzinkowe cegiełki, wspieracie działania statutowe fundacji. Mamy w sprzedaży np. doskonały miód Bractwa Pasieczników Wędrownych o nietypowych smakach. Tworzymy bawełniane koszulki z podobiznami naszych podopiecznych. Możecie zabrać do domu podkowę, która będzie przypominała Wam chwile spędzone w naszym gospodarstwie. Literatura, której bohaterami są zwierzęta wprowadzi Was do niezwykłego świata kotów i psów.